भारतले कमायो ५ दिनमा १ सय ६० करोड

दूरबिन नेपाल     २८ जेष्ठ २०७६, मंगलवार १८:२६    

एजेन्सी–
सलमान खान केन्द्रित भारतले चलचित्र प्रदर्शनको छैंटौं दिन १ सय ६० करोडको व्यापार गरेको छ । वक्सअफिसका पहिलो दिन नै ४३ करोडको व्यापार गर्दे आºनै कीर्तिमान भङ्ग गरेको सलमानको चलचित्र तीन दिनमा नै करोडे क्लबमा प्रवेश गरेको थियो । प्रदर्शनको तेस्रो दिन भारत र अष्टे्रलियाको खेलले केही प्रभाव परेपनि पुन अकुपेन्सि बढ्न थालेको भारतीय सञ्चार माध्यमहरूले जनाएको छ ।
चलचित्रले देश बाहिर सकेत सय करोड कटाइसकेको छ । सलमान खान, कट्रिना कैफ, दिशा पटानी, सुनिल ग्रोवर र ज्याकी श्राफको मुख्य भूमिका रहेको सलमानका अधिकांश
चलचित्र इदमा रिलिज हुँदै आएको छ ।

चलचित्रलाई यसअघि ’सुल्तान’ र ’टाइगर जिंदा हैं’ जस्ता करोड क्लबका चलचित्र निर्देशन गरिसकेका निर्देशक अलि अब्बास जफरले निर्देशन गरेका छन् । चलचित्र विश्भर ६ हजार हलहरूमा प्रदर्शन भइरहेको छ । चलचित्रको व्यापार अझ वढ्नसक्ने बलिउड टेड विश्लेषक तरुण आदर्शले बताएका छन् ।


२८ जेष्ठ २०७६, मंगलवार १८:२६ मा प्रकाशित