नायिका प्रियंका कार्कीले आफ्नै च्यानल खोल्ने

दूरबिन नेपाल     १७ असार २०७६, मंगलवार ००:१४    

नायिका प्रियंका कार्की वेभ सिरिज निर्माणसँगै निर्देशन समेत गर्ने भएकी छिन । समलिङ्गी प्रेमको कथामा आधारित जस्ट अनादर लभ स्टोरीमा प्रियंकाले आफ्नै कम्पनी
प्रिंकलेबल पिक्चर्सबाट सिरिज निर्माण गर्न लागेकी हुन् ।

उत्त सिरिजको प्रियंकाले पोष्टर समेत सार्वजनिक गरेको । पोष्टरमा प्रियंकासगै नायिका सृष्टि श्रेष्ठको पनि फिचर छ । १५ देखि १८ मिनेटको सिरिजको पहिलो प्रसारण अगष्ट १६ मा गरिने छ ।

यसका लागि आगामी साता आफ्नै युट्युब च्यानल लन्च गर्दै्छिन् । पछिल्लो समय चलचचित्रमा कम र केही म्युजिक भिडिओमा मात्र देखा परिरहेकी प्रियंका हालै मात्र सन्पत्र क्यान्स फिल्म फेष्टिवलमा विवास्पद सहभागिताका कारण सामाजिक सञ्जालमा ट्रोल सिकार वनेकी थिइन ।

चलचित्रको निर्माणको सङ्ख्यामा गिरावट आइरहेको समयमा आफूलाई इन्ड्रस्ट्रिमा टिकाइ राख्न कतिपय नायिकाले आफै निर्मात्री हुने प्रचलन पनि छ । अर्कोतिर बलिउडमा समेत सिरिज निर्माणले दर्शक वाडिएको गुनासो आइरहेको छ । त्यसैले जमाना जे चल्छ त्यही बिकाउने नै जो सिनेमामा त नयाँ कुरै होइन कतै प्रियंकाको पनि त्यस्तै चाला त हैन । वस अहिलेलाई प्रियंकालाई सिरिजको शुभकामना ।


१७ असार २०७६, मंगलवार ००:१४ मा प्रकाशित