एक सातामा दुई पटक ट्रोल बनिन प्रियंका चोपडा

दूरबिन नेपाल     ८ श्रावण २०७६, बुधबार ०२:१९    

 

नायिका प्रियंका चोपडा एकै सातामा दुई पटक ट्रोलको सिकार वनेकी छिन । हालै मात्र आफ्नो ३७ औ जन्म दिन मनाउन फ्लोरिडाको मयामि पुगेका प्रियंकाले धूम्रपान गर्दे गरेको तस्बिर सामाजिक सञ्जालमा भाइरल वनेपछि अधिकांशले प्रिंयकालाई जनमानसमा गलत सन्देश फैलाउन खोजेको तथा गैरजिम्मेवार नायिका भनेर ट्रोल गरेका छन् ।

प्रियंकासगको तस्बिरमा पति निक जोनसले सिगार तथा आमा मधु चोपडाले बिँडी तानिरहेको दृश्य छ । नायिका चोपडाले यसअघि आफू दम रोगी भएको वताउदै धूम्रपानबाट टाढा रहन आग्रह गर्दे ट्विट गरेकी थिइन । मधु चोपडा पेशाले चिकित्सक हुन ।

हाल प्रियंका युनिसेफका ग्लोबल एम्वासेडर पनि हुन ।

अर्कोतिर प्रियंकालाई भारतको आसाममा भीषण वर्षाको कारण बाढीग्रस्त हुदापनि ट्विटमार्फत सन्देश दिने बाहेक आर्थिक एवं भौतीकरुपमा केही सहायता नगरेको वताउदै धेरै भारतीयले ट्रोल गरेका छन् । उनी आसाम राज्यको पर्यटन दूत समेत हुन ।

नायक अक्षय कुमारले प्रिंयकातर्फ लक्षित गर्दे सामाजिक सञ्जालमा भन्दा बाढीग्रस्त क्षेत्रमा सहायता मार्फत प्रतिक्रृया जनाउन आग्रह गरेका छन् ।

कतिपयले भने हाल प्रियंकाको हातमा हलिउडमा कुनै चलचित्र विना बस्नु परेकोले उनी तनावमा रहेको बताइन्छ । प्रियंका पति निक जोनस भने गायनसँगै दुई चलचित्रमा व्यस्त छन् ।


८ श्रावण २०७६, बुधबार ०२:१९ मा प्रकाशित