सेलेनाले भुलेकी छैनन जस्टिनको याद

दूरबिन नेपाल     १० मंसिर २०७६, मंगलवार ०२:३७    

सेलेनाले भुलेकी छैनन जस्टिनको याद

दूरबिन नेपाल
आपसी मनमुटावका कारण सम्बन्ध लामो समय टिक्न नसकेपनि सेलेना गोमेजले भने जस्टिन विवरसंगका प्रेमिल दिनहरुलाई सम्झिरहन्छिन । कुनैबेला हलिउडमै निकै चर्चामा रहेको यो जोडीको सम्बन्ध पटक पटक विवादीत बन्न पुग्यो । आपसी झगडाका कारण धेरै सम्बन्धमा समस्या भएपछि दुवैले अलग हुने निर्णय गरेका थिए । सेलेनेसंग अलग भएसंगै जस्टिनले भने विवाह गरेको तस्विर सार्वजनिक गरे तर सेलेनाले भने अझै जष्टिनको सम्झना गरीरहेको विभिन्न समाचारहरुमा जनाइएको छ । समाचारका अनुसार सेलेनाले जस्टिको सम्झनामा कहिले गीत गाउने त कहिले ट्याटु खापाउने गर्दछिन र यस पटक भने सेलेनाले एक फोटो सामाजिक सन्जालमा पोस्ट गर्दै भर्खरै खोपेको ट्याटु सार्वजनिक गरेकी छिन् । उनले आफ्नो तिघ्रामा दुई हात जोडेको ट्याटु बनाएकी छिन् । यतिबेला सोही ट्याटुका कारण सेलेना र जस्टिनको नाम जोडेर नयाँ चर्चा सुरुवात भएको छ । उक्त ट्याटु जस्टिनको खुट्टाको ट्याटुजस्तै छ । जस्टिनको खुट्टामा पनि दुई हात जाडेको ट्याटु छ । साथै जस्टिनले कुनै समय एक विज्ञापनका लागि हात जोडेर फोटोका लागि पोज दिएका थिए । ट्याटु ठ्याक्कै त्यस्तै छ । सेलेनाले जस्टिनकै सम्झनामा उनकैजस्तो ट्याटु खोपेको यतिबेला अनुमान गर्न थालिएको छ । यसले अझैपनि सेलेनाले जस्टिनलाई भुल्न नसकेको टिप्पणीहरु आइरहेका छन । तर जस्टिनको मनमा भने अरुले नै डेरा जमाइसकेकी छिन ।
एजेन्सीको सहयोगमा


१० मंसिर २०७६, मंगलवार ०२:३७ मा प्रकाशित