अमेरिकामा विद्यार्थीलाई मुख मैथुन गराउने शिक्षिका प्रहरी हिरासतमा

दूरबिन नेपाल     १५ मंसिर २०७६, आईतवार ०३:२८    

अमेरिकामा विद्यार्थीलाई मुख मैथुन गराउने शिक्षिका प्रहरी हिरासतमा

दूरबिन नेपाल
टेक्ससको राउण्ड रक हाइस्कुलकी लोकप्रीय शिक्षिका रैण्डी चावरियाले आफ्नै विद्यार्थीलाई मुख मैथुन गराएको खवरले धेरैलाई चकित बनाएको छ । उनले आफ्नै विद्यार्थीलाई मुखमैथुन गराएको आरोप लागेपछि उनी अहिले प्रहरी हिरासतमा छिन । विद्यार्थी र शिक्षिका रैण्डी चावरीयाविच आदानप्रदान भएका मैसेजका आधारमा उनको चर्तिकलाको पर्दाफास भएको हो । चावरीयाको अनुचित सम्बन्ध भएकोबारे इमेल मार्फत विद्यार्थीका माता पीतालाई पनि जानकारी गराइएको थियो । प्रहरी सामु विद्यार्थीले अक्टोबर महिनामा शिक्षकले दुईपटक मुख मैथुन गराएको बयान दिएपछि पक्राउ गरिएको थियो । आरोपी ३६ बर्षीय चावरीया परिवार र उपभोक्ता विज्ञान विषयकी शिक्षिका हुन । विद्यालयका प्रधानाध्यापक मैट ग्राफले आरोपी शिक्षिकालाई काममा राख्नुभन्दा अघि उनको चारित्रिक पृष्ठभुमि जांच गरिएको दावी गरेका छन । विद्यार्थीको सुरक्षा तथा सुनिश्चित भएर सिक्ने वातावरणका लागि विद्यालय तथा अभिभावक सबै सचेत हुनुपर्ने उनले बताएका छन । आरोपी शिक्षिकालाई जिल्लाकै उत्कृष्ट शिक्षक भनी गत मेमा टिचर अफ द एअरको उपाधिपनि दिइएको थियो ।

तस्विरः एजेन्सी


१५ मंसिर २०७६, आईतवार ०३:२८ मा प्रकाशित