गायक सुदिनले साँढे सात बर्ष पछि निकाले ‘जोस’

दूरबिन नेपाल     ९ पुष २०७६, बुधबार १४:२२    

गायक सुदिनले साँढे सात बर्ष पछि निकाले ‘जोस’
अमेरिका । करिअरले उचाइ चुम्दै गर्दा एक दशक अगाडि विदेश हानिएका चर्चित गायक एवं  खेल पत्रकार सुदिन पोखरेले दोस्रो इनिङ्ग शुरु गरेका छन् ।
हाल अष्ट्रेलियामा कर्म गर्दै आएका गायकले आफ्नो युट्युव मार्फत नयाँ गीत ‘जोस’ सार्वजनीक गरेका छन् । उनले आफु साँढे सात बर्ष पछि पुन गायन क्षेत्रमा फर्किएको बताएका छन् । गीतमा शब्द, स्वर र कम्पोजिसन सुदिनकै रहेको छ ।  गीतको भिडियो र निर्देशन  राज राणाले गरेका हुन् । 
‘संघर्ष जारी छ । गाँस,बास, कपासको जिम्मेवारी भारी छ’ बाट उनले गीत शुरु गरेका छन् । आफ्नो विदेश पलायन, देशको स्थिति, व्याप्त भ्रष्ट्राचार, नेपाली संगीत क्षेत्रमा व्यप्त बिक्रितिमा सुदिन गीत मार्फत खुलेका छन् ।
सि इज दि बम, च्याङ्गवा ओइ च्याङ्गवा लगायतमा र्याप हानेका सुदिन वैवाहिक जीवन पछि विदेश पलायन भएका थिए । नेपालमा रहदा एक दशक भन्दा बढी सुदिन कान्तिपुर टेलिभिजन मार्फत  खेलकुद पत्रकारितामा  समेत सक्रिय थिए ।


९ पुष २०७६, बुधबार १४:२२ मा प्रकाशित